O nas

Firma Heavytech działa na rynku usług BHP i PPOŻ od 11 lat. Obsługuje firmy z terenu Kielc i województwa Świętokrzyskiego działające w różnych branżach od usług i handlu, po zakłady produkcyjne i budownictwo. Nasze wcześniejsze doświadczenia biznesowe pozwoliły nam poznać niuanse wielu branż. Dzięki temu możemy oferować klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto skorzystać z usług Heavytech?

Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować własny system szkoleń. Twoi pracownicy nie będą biernymi słuchaczami wykładu, będą czynnie uczestniczyć w szkoleniu poprzez rywalizację w rozwiązywaniu zadań i uczestnictwo w konkursach. Przekazujemy wiedzę praktyczną, nie ograniczając się do gołych przepisów. Dzięki temu uczestnicy dużo lepiej zapamiętują procedury i potrafią zastosować je w realnych sytuacjach.

Jakie korzyści daje współpraca z firmą Heavytech?

Żaden przedsiębiorca nie lubi, gdy w jego firmie pojawiają się problemy jak kontrole Inspekcji Pracy, wypadki czy pracownicy, którzy nie zwracają uwagi na zagrożenia czy nakazy. Taki stan rzeczy powoduje stres i niepotrzebne problemy, dlatego należy wyeliminować je zawczasu. Dzięki współpracy z firmą Heavytech w zakresie BHP i PPOŻ zmniejszysz ryzyko wypadków i przygotujesz się na kontrolę Inspekcji Pracy czy Inspekcji Sanitarnej.

Holistyczne podejście do klientów, ich zakładów pracy umożliwia wprowadzenie planu poprawy bezpieczeństwa i jego właściwą realizację, co w efekcie poprawia komfort pracy pracowników i wpływa na jakość wykonywanej pracy.

Działamy na terenie Kielce i województwa Świętokrzyskiego. Szkolenia realizujemy w zakładach pracy klientów, dostosowując programy szkoleń do specyfiku danego zakładu. Obecnie prowadzimy również szkolenia online w formie webinarów, dzięki czemu ograniczamy kontakty do minimum.

Nasza firma również prowadzi sprzedaż i wypożyczalnię sprzętu BHP i POŻ. W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment odzieży roboczej oraz obuwia roboczego, środki ochrony indywidualnej, zbiorowej jak również niezbędne wyposażenie BHP, PPOŻ i Pierwszej Pomocy.

Sprawdź naszą ofertę