Firmawszystkie

Jak to się wszystko zaczęło!

Heavytech BHP

Heavytech – jak to się wszystko zaczęło? Tak naprawdę trochę z przymusu i konieczności. Swego czasu prowadziłem zakład produkcyjny – dużo maszyn, ciężki towar i pracownicy na dwie zmiany. Niestety okazało się, że BHP leży! Wtedy właśnie, z konieczności, zainteresowałem się tematem bezpieczeństwa i higieny pracy. Było to interesujące do tego stopnia, że ukończyłem studia podyplomowe z Zarządzania BHP.

Temat się rozwijał, a wprowadzane rozwiązania w zakładzie pracy okazywały się skuteczne. Całość zaczęła przynosić wymierne efekty w postaci bezpieczeństwa i komfortu pracy zatrudnionej załogi, jak również efekty ekonomiczne dla firmy.

I tak, na podstawie zdobytej wiedzy i doświadczenia, zrodził się pomysł otwarcia firmy dostarczającej kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa pracy. Pomysł,  który zaowocował otwarciem w 2009r. firmy HEAVYTECH – BHP i PPOŻ. Od tamtej pory udało się obsłużyć wiele podmiotów z różnych branż, i tym samym zdobyć nieocenione doświadczenie.

Aktualnie firma HEAVYTECH – BHP i PPOŻ działa w Kielcach ciągle się rozwijając i wprowadzając coraz to nowsze i bardziej „Smart” rozwiązania w swojej dziedzinie, tj. wprowadzenie grywalizacji do naszych szkoleń, poszerzenie asortymentu dostępnego w naszym sklepie. Ponadto pracujemy nad ciekawymi pomocami edukacyjnymi w postaci rebusów czy gier planszowych, które w znacznym stopniu uatrakcyjnią nasze szkolenia BHP. Takie podejście ma tylko jeden cel, by słuchacze wynieśli jak najwięcej wiedzy i motywacji do bezpiecznej pracy.

Powyższe informacje to tylko skrót całej historii od początku powstania potrzeby do aktualnie działającej firmy. Przed nami kolejne wyzwania, branże i doświadczenia, dlatego zachęcam do śledzenia naszego blog’a czy profili w mediach społecznościowych. Postaram się by pojawiały się w nich naprawdę interesujące wiadomości i ciekawe rozwiązania.

A jeśli już czujesz, że nasza współpraca przyniosła by wymierne korzyści społeczne czy ekonomiczne dla Twojej firmy, czy dla Twoich pracowników w postaci to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a współpraca na pewno będzie owocna dla obu stron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *